یکشنبه, 24 آذر,1398
Menu

اخبار و مطالب خبری

جمعه 24 آذر 1396
تعداد بازدید: 661
تعداد نظرات: 0

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم تاکید کرد لزوم مشارکت مجموعه‌های مختلف در راستای فعال‌سازی ظرفیت‌های فرهنگی قم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم تاکید کرد لزوم مشارکت مجموعه‌های مختلف در راستای فعال‌سازی ظرفیت‌های فرهنگی قم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با بیان اینکه شهر مقدس قم در حوزه فرهنگ دینی ظرفیت‌های بسیاری را به خود اختصاص داده است، گفت: امیدواریم بتوانیم با مشارکت مجموعه‌های مختلف در راستای فعال‌سازی این ظرفیت‌ها گام برداریم.

به گزارش روابط عمومی مکتا، سید موسی حسینی کاشانی پیش از ظهر امروز در همایش کتابخانه‌های تخصصی استان قم که در سالن همایش شهید مطهری پژوهشکده علامه طباطبایی آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) برگزار شد، از فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی در مورد حمایت از فعالیت‌های فرهنگی یاد کرد و افزود: فعالیت‌های فرهنگی مردمی از اهمیت بسیاری برخوردار است به همین علت باید به صورت ویژه مورد حمایت قرار گیرد.

وی با اشاره به آغاز به کار مجمع کتابخانه‌های تخصصی استان قم از سال 93 اضافه کرد: اکنون این مجمع توانسته در عرصه‌های مختلف به دستاوردهای مطلوبی برسد به همین علت باید مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با تاکید بر اینکه مسؤولان ملی باید نسبت به جایگاه فرهنگ شهر مقدس قم نگاهی ویژه داشته باشند، تصریح کرد: سیاست‌های کلی نظام اسلامی حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و در نتیجه رسیدن به افق‌های مورد نظر در حوزه فرهنگ اسلامی است.

وی با بیان اینکه شهر مقدس قم در حوزه فرهنگ دینی ظرفیت‌های بسیاری را به خود اختصاص داده است، عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم با مشارکت مجموعه‌های مختلف در راستای فعال‌سازی این ظرفیت‌ها گام برداریم.
تصاویر
  • مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم تاکید کرد لزوم مشارکت مجموعه‌های مختلف در راستای فعال‌سازی ظرفیت‌های فرهنگی قم